تبلیغات
بسته های آموزشی نفت - گاز - پتروشیمی WWW.NIPC.TK - بسته آموزشی اصول روانکاری و روغنهای صنعتی

بسته آموزشی اصول روانکاری و روغنهای صنعتی

هدف از تهیه محصول :
هدف از ساخت این نرم‌ افزار، آموزش كلیاتی از اصول روانكاری و روغن های صنعتی به علاقه مندان وپرسنل فعال در شاخه های مختلف صنعتی است. این نرم‌افزار برای فارغ التحصیلان رشته‌های مهندسی وشاغلین كه در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی مشغول به كار هستند می‌تواند بسیار مفید باشد.

محتوا :
توسعه روز افزون صنایع و در نتیجه ماشین آلات صنعتی در دهه های گذشته استفاده از روانساز ها را به عنوان یكی از مكانیزم هایی كه چرخ صنایع را به حركت در می آورد ضروری ساخته است.بكارگیری تجهیزات پیشرفته تر در كلیه بخش های صنعت بالاخص در صنایع پتروشیمی همانند توربین های گاز و بخار، كمپرسورها،پمپ ها و سایر تجهیزات و شرایط سخت كاركرد آنها در توان دور ، درجه حرارت بالا و فشار زیاد اهمیت و نقش روانكار ها را در صنعت افزایش داده است.

بسته 
آموزشی اصول روانکاری و روغنهای صنعتی

در این نرم‌افزار كه شامل تركیبی از فیلم‌های آموزشی و انیمیشن‌های دو و سه‌ بعدی می‌باشد، انواع روش های روانكاری و مزایا و نكاتی راجع به نگهداری و انبار كردن روانكارهای موجود در صنایع پتروشیمی توضیح داده شده است.برچسب ها: بسته آموزشی اصول روانکاری و روغنهای صنعتی ، اصول روانکاری و روغنهای صنعتی ، روغنهای صنعتی ، اصول روانکاری ،